0
K pokladně

Papírny Brno Sešit bezdřevý 440 - A4 čistý, 40 listů, 1 ks

Běžná cena
39,90 Kč 39,90 Kč/ks

Značka: Papírny Brno

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Klasický školní čistý sešit formátu A4 vyrobený z bezdřevého bílého papíru, 40 listů, 1 ks.

Barvu a motiv sešitu nelze vybrat předem, zboží vám bude zasláno dle aktuální skladové zásoby. 

O DODAVATELI

Společnost INTERPAP Office, s.r.o. vznikla v roce 1994 jako velkoochod kancelářských a školních potřeb. Za 20 let svého působení na trhu jsme se vypracovali na jednoho z největších českých dodavatelů potřeb pro kancelář. Mezi naše zákazníky patří řada významných firem v ČR, dále instituce, magistráty a úřady měst a obcí, školy a školky, papírnictví a regionální velkoobchody.

Vzhledem k tomu, že máme obchodní zastoupení ve všech regionech ČR, jsme schopni nabídnout rychlý a kvalitní servis na celém území ČR. Disponujeme moderním centrálním skladem v Děčíně, kde je i sídlo společnosti.

Naším cílem je zejména individuální přístupem k zákazníkovi rozvíjet a budovat dlouhodobé obchodní vztahy a dokázat mu nabídnout kompletní servis dle jeho požadavků.

Chceme se prezentovat jako ryze česká společnost, podporovat svým fungováním region celé ČR, ale přímo také regiony, ve kterých působíme. Myslíme si, že je správná cesta podporovat české výrobce a dodavatele, sázet na práci a nápady českých lidí.

Od roku 2013 jsme přišli se zajímavými sociálními projekty, do kterých jsme zapojili také naše zákazníky. Jsme hrdí na to, že můžeme společně s nimi podporovat Nadaci Terezy Maxové dětem a také rozvíjet projekt s regionálními neziskovými organizacemi – projekt INOvace pro…

Adresa dodavatele
INTERPAP Office, s.r.o., Na Hrázi 110/15, 405 02 Děčín VIII-Dolní Oldřichov, Česká republika

Charakteristika

Formát sešitů a obalů A4

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1010504