0
K pokladně

Linda McCartney's Vegetariánské burgery (2ks)

227 g
Původní cena
99,90 Kč
79,90 Kč 351,98 Kč/kg

Značka: Linda McCartney's

Země původu:
Velká Británie
Popis produktu

Vegani, vegetariáni a lidé zkoušející chutnou a zdravou stravu si také mohou užít parádní burgery! Linda McCartney´s mražené burgery jsou skvělou čistě rostlinnou alternativou k masovým burgerům. Jsou vyrobeny z kvalitního sójového proteinu, ochucené cibulí a směsí koření. Vhodné pro vegany.

Produkt z vegetariánské řady společnosti Linda McCartney - jeden z největších výrobců vegetariánských produktů na britském trhu, založené Lindou McCartney, manželkou Paula McCartneyho, kteří společně zasvětili svůj život boji za práva zvířat.

O značce

Linda McCartney, průkopnice originálního jídla, věřila ve skvělé chutě, poctivé jídlo bez masa a společné potěšení, které by dobré jídlo mohlo přinést. Ti, kdo jsou dnes součástí značky, včetně The McCartney Family, se věnují sdílení Lindiny vášně pro zdravé vaření. Linda respektuje společenskou odpovědnost vůči planetě a všemi způsoby od ingrediencí po balení a vším mezi tím se jí snaží ulevovat.

 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18 °C nebo nižší.
Název a adresa výrobce
Hain Frozen Foods UK Limited, 2100 Century Way, Thorpe Park Business Park, Leeds, LS15 8ZB
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rehydratovaná texturovaná sójová bílkovina (58 %), řepkový olej, pitná voda, cibule (9 %), stabilizátor: methylcelulóza, jemně mletá cizrna, aroma, kvasnicový extrakt, česneková pasta, ječný sladový extrakt, cibulový prášek, jedlá sůl, česnekový prášek.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 921 kJ
Energetická hodnota 0 kcal
Tuky 12 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.9 g
Sacharidy 9.8 g
Z toho cukry 1.7 g
Vláknina 2.4 g
Bílkoviny 17.3 g
Sůl 1 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1010331