0
K pokladně

Gillette Satin Care Pure & Delicate gel na holení

200 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
164,90 Kč 824,50 Kč/l

Značka: Gillette

Země původu:
Velká Británie
Popis produktu

Po každém holení s dámským gelem na holení Gillette Satin Care Pure & Delicate zůstane vaše pokožka hebká a hladká. Složení tohoto gelu bez obsahu barviv pomáhá minimalizovat riziko podráždění pokožky. Dermatologicky testováno.

Vlastnosti a výhody:
- Dámský gel na holení bez barviv
- Minimalizuje riziko podráždění pokožky
- Po každém holení zanechává pokožku hebkou a hladkou na dotek
- Dermatologicky testováno

Varování:
Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. 5,1 % hmotnosti náplně je hořlavých.

O výrobci

Gillette je obchodní značkou společnosti Procter&Gamble, která ji používá pro své holicí systémy, patřící mezi produkty pro osobní hygienu. protože je na trhu spotřebního zboží velká konkurence, spoléhá P&G především na špičkovou kvalitu svých výrobků spolu se zachováním nejnižších nákladů. V České republice má své technické centrum v Rakovníku, založeno bylo v roce 2007 a je zodpovědné za vývoj a implementaci nových technologií ve výrobních závodech ve střední a východní Evropě, na Středním východě a v Africe.

Použití

Gel na holení jemně rozetřete po mokré pokožce, aby se vytvořila bohatá pěna pro hladké oholení.

Adresa dodavatele

P&G s.r.o., Karolinská 654/2, 186 00, Praha 8, Česká republika
 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C. Uchovejte mimo dosah dětí!
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Aqua, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Isobutane, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, PEG 90M, PEG-23M, Myristic Acid, BHT, Lavandula Angustifolia Oil, Lauric Acid, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Silica  

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1010210