0
K pokladně

apetit Španělský ptáček s rýží

490 g
Běžná cena
104,90 Kč 214,08 Kč/kg

Značka: apetit

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Španělský ptáček je plný dobrot, jako jsou vajíčka uzeniny a okurky. Zabalte si s sebou na cesty oblíbenou českou klasiku.

 

O výrobci

Apetit je značka společnosti Hamé. Ta je lídrem na českém trhu chlazených a trvanlivých potravin a je jednou z největších firem svého druhu v celé střední Evropě. Její základy leží ve dvacátých letech dvacátého století. Ve svém neustále se rozšiřujícím sortimentu nabízí paštiky, masové konzervy, hotová jídla, zeleninové výrobky, ovocné směsi, džemy, kompoty, kojeneckou stravu, bagety, sendviče, kečupy, tatarky, majonézy, sirupy a další.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotách od 0 °C do +7 °C.
Název a adresa výrobce
Bapa s.r.o., Živnostenská 858, 561 51 Letohrad
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rýže vařená 41 % (rýže, voda, řepkový olej, sůl); šťáva 40 % (voda, cibule, pšeničná mouka, řepkový olej, uzená slanina (vepřové sádlo, sůl), sůl, pepř, hovězí bujón (sůl, hovězí extrakt, přírodní aroma hovězího masa, cukr, řepkový olej, cibule sušená, barvivo: karamelový prášek, karoteny)); ptáček 19 % (hovězí maso, klobása (vepřové maso, vepřové kůže, voda, česnek, koření, sůl, vepřové střevo), okurek sterilovaný (okurky, voda, ocet, cukr, sůl, výtažky koření), vejce (vejce vařená loupaná, sůl, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, kyselina octová), uzená slanina (vepřové sádlo, sůl), pepř mletý, sůl). Část pevné složky masa přechází zpracováním do šťávy.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 630 kJ
Tuky 3.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.9 g
Sacharidy 24 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 6.1 g
Sůl 1.2 g

Alergeny

Lepek Ano
Vejce Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1010154