0
K pokladně

FISH&FRESH Norský losos filet s kůží

200 g
Běžná cena
199,90 Kč 999,50 Kč/kg

Značka: FISH&FRESH

Země původu:
Norsko
Popis produktu

Losos obecný se úspěšně začal v Norsku farmovat v 70. letech 20. století a velice rychle se stal nejčastěji farmovanou rybou na světě.

Norsko, jako největší distributor farmovaných lososů, je díky svému unikátnímu pobřeží o celkové délce 100.000 km a čistými fjordy ideálním prostředím pro rybí farmy. Většina velkých norských dodavatelů je současně i vlastníkem farem a má tak celý chovný proces lososa pod kontrolou od jikry až po dospělou rybu tržní velikosti.Filet z lososa obecného s kůží je ideální základ zdravého oběda pro všechny milovníky ryb. 

Jde o čerstvé maso určené k tepelné úpravě. 

FISH&FRESH

Vstupte na světový rybí trh s novou značkou FISH&FRESH. Už teď na vás čeká bohatá nabídka lososů a tresek, ale to je jen začátek.

FISH&FRESH brzy zaštítí nejbohatší nabídku ryb a mořských plodů v Česku, kterou vám s radostí dovezeme začerstva až domů. Čekají vás mořské i sladkovodní úlovky, od cenově dostupných ryb na rodinnou večeři až po prémiové kousky pro nejnáročnější gurmány. Vybírat můžete ryby z chovu i volné přírody, podle země původu i certifikace rybolovu. Na své si zkrátka přijde každý milovník ryb.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Způsob použití
Určeno k tepelné úpravě
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od 0 do +4°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 4 dny

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Losos (RYBY). Vakuové skin balení.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 933 kJ
Tuky 16 g
Bílkoviny 18 g
Sůl 0.17 g

Popis ryb

Způsob použití Určeno k tepelné úpravě

Alergeny

Ryby Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009931