0
K pokladně

Čerstvě utrženo Rajčata cherry červená srdcovitá na stonku "Strabena", balení

250 g
Běžná cena
79,90 Kč 319,60 Kč/kg

Značka: Čerstvě utrženo

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Oblíbená cherry rajčata Strabena od farmářského družstva Čerstvě utrženo.

Jakost: I.
Kalibr: 21-35 mm
Cukernatost: >8 °Brix
Průměrná hmotnost plodu: 15–20 g

O PRODUKTU

Strabena z farem v Mutěnicích a Kostelce na Hané je lahodné cherry rajčátko, které vás hned na první pohled získá svým srdcovitým tvarem a až ji ochutnáte, získá si vaše srdce úplně.  


 

Tajemství její sladké chuti tkví v poctivé péči farmářů, kteří se o rostliny starají tak, aby jim po celý jejich život nic nechybělo. A protože to k vám cherry rajčátko Strabena nemá daleko, farmáři ji sklízí až plně zralou a nedozrává tak po cestě v kamionech, jak tomu častokrát bývá u ovoce a zeleniny ze zahraničí. Chutná tedy přesně tak, jak poctivé rajče chutnat má.

 

 

O DODAVATELI

Čerstvě utrženo je sdružení českých farmářů, kteří si dali za společný cíl vrátit do obchodů lokálně vypěstované ovoce a zeleninu.

Záleží jim na výjimečné chuti a kvalitě a vše pěstují s ohledem na životní prostředí a zdraví lidí, kteří jejich produkty konzumují. V jejich moderních sklenících používají na ochranu rostlin před škůdci přirozenou biologickou ochranu, tedy různé druhy dravého hmyzu, které požírají škůdce. Na zalévání využívají převážně dešťovou vodu, kterou rostlinám přesně dávkují, aby jí zbytečně neplýtvali a celkově se o rostliny starají tak, aby z nich vyrostly ty nejchutnější plody.

TIP

Rajčata neodmyslitelně patří k italské kuchyni.  Přeneste se na slunný jih s receptem na RISOTTO PARMIGIANO S PEČENÝMI CHERRY RAJČATY.

 

 

Skladovací podmínky
Ideální skladovací teplota +15°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rajčata červená cherry "Strabena".

Popis produktu

Třída jakosti I.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000887