0
K pokladně

Segafredo Selezione Espresso zrnková káva

1 kg
Běžná cena
559,90 Kč 559,90 Kč/kg

Značka: Segafredo

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Káva Selezione Espresso z nabídky značky Segafredo Zanetti je jedničkou v umění pražení kávy.

Lehké aroma, jemná chuť a svůdná tmavě hnědá pěna. Elegantní, silné espresso vděčí za svůj jedinečný charakter vybraným zrnům z vysoko položených oblastí Brazílie.

Vybrané surové kávy z těch nejlepších oblastí se připravují původním speciálním rafinovaným benátským pražením, které dává kávě Segafredo Selezione Espresso její svůdné aroma a plnou chuť. Vášeň a zkušenost spojené s vysoce kvalitní směsí jsou tajemstvím Segafredo Zanetti. 

O značce 

Káva je můj život a život mnoha dalších lidí “- tak své nadšení zdůvodnil zakladatel společnosti Massimo Zanetti. To, co začalo v Bologni v roce 1973, je nyní mezinárodně známá společnost zastoupená ve 110 zemích po celém světě.  Kávu Segafredo si už si můžete dopřát nejen v kavárnách, restauracích, ale také v kanceláři nebo si ji vychutnat doma.

Pro segment HORECA vyvinulo Segafredo vlastní řadu káv „Linea Bar“ určených právě pro tuto skupinu profesionálních baristů. 

Bez ohledu na to, zda dáváte přednost kávě zrnkové nebo kapslové, portfolio produktů Segafredo je rozmanité a je z čeho vybírat. V našem sortimentu rovněž najdete kávu s certifikací BIO, FAIRTRADE A RFA.

Až budete mít chuť na kávu, zajděte si buď do své oblíbené kavárny na kávu Segafredo a nebo se při příští návštěvě supermarketu zastavte v oddělení káv a kupte balení své oblíbené kávy  Segafredo!

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Název a adresa výrobce
Segafredo Zanetti S.p.a., 1-40067 Sesto di Rastignano, Pianoro, Itálie
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

80% Arabika, 20% Robusta.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009854