Kariéra

banner - hledáme právě tebe

Kdo jsme?

Košík.cz je specialista na on-line prodej potravin, drogerie a doplňkového sortimentu. Nabízíme produkty mezinárodních značek i regionálních a farmářských producentů, máme široký výběr zboží pro speciální diety a každý měsíc představujeme další novinky. V Košík.cz jsme posedlí kvalitou ve všem, co děláme. Soustředíme se na každý detail, abychom poskytovali bezchybnou službu a nejzajímavější sortiment. V současnosti náš tým tvoří téměř 300 kolegů a neustále hledáme nové posily. Přidáte se?

Nenašli jste to co hledáte?

Pokud myslíte, že bychom vás využili a vaše zaměření se zde nenachází, pošlete nám svůj životopis a krátký popis toho co umíte na mail HR@kosik.cz

Kurýr/ka - rozvozce nákupů - Košík.cz

NÁSTUPNÍ BONUS 10 000 Kč!!! přidej se k našemu týmu jako Kurýr/ka - Košik.cz a po 3 měsících ti vyplatíme odměnu 5 000 Kč a po 6 měsících druhých 5 000 Kč.

NÁSTUPNÍ BONUS 10 000 Kč!!!

přidej se k našemu týmu jako Kurýr/ka - Košik.cz a po 3 měsících ti vyplatíme odměnu 5 000 Kč a po 6 měsících druhých 5 000 Kč.

Jaké budou tvé úkoly?

• Na dispečinku budeš mít připravený plán cest na den spolu s nákupy k rozvozu
• všechny nákupy naskládáš do auta a vyrazíš za zákazníkem
• nákup předáváš zákazníkovi vždy ve dveřích jeho bytu/domu
• v rámci dne se vrátíš na dispečink pro další nákupy

Aby ses mohl stát příručím, potřebujeme od tebe:

• zkušenosti s řízením dodávky
• slušné vystupování a úsměv na tváři
• fyzickou zdatnost - nerozhází tě čtyři patra ke dveřím zákazníka
• spolehlivost a chladnou hlavu
• trestní bezúhonnost je samozřejmostí

Čím tě vybavíme:

• samozřejmě spolehlivým parťákem na čtyřech kolech s profesionální výbavou.
• odpovídajícím ohodnocením za doručený nákup

Informace o pozici

Místo pracoviště

F.V.Veselého 2720/13, 193 00  Praha-Horní Počernice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO, jiné

Pozice je vhodná pro absolventy.

A vůbec, pojďme si o tom popovídat osobně! Pošlete nám svůj životopis na email HR@kosik.cz a domluvíme se!

CV posílejte na HR@kosik.cz

Volejte na 226 256 040

Hledáme kolegy do IT oddělení

Jsme "košíkáři" :-)  => tým, který se věnuje vývoji e-commerce platformy košík.cz - jednoho z největších českých online obchodů s potravinami - a systémů, které jsou pro její fungování potřebné.

BI Data Ananyst, Business Developer

SAP ABAB Developer, SAP Consultant

Více detailních inforamcí najdeš na odkazu viz níže:

www.startupjobs.cz/startup/kosik-cz

Volejte na 733 612 155

Team Leader Doručovatelů Košík.cz

Jak budeme spolupracovat:

- nejprve projdete tréninkovým procesem, který Vás odborně i profesně připraví na pozici
- z tréninkového oddělení dostanete nováčky - rozvozce, které prostřednictvím adaptačního plánu zasadíte do doručovacího procesu
- všechny rozvozce budete motivovat, kontrolovat a vést k cílovému procesu rozvozce
- společně s kolegy budete optimalizovat stávající doručovací proces
- budete vytvářet tým 12 úspěšných rozvozců
- a jako Team leader budete rozvážet přidělené nákupy našim zákazníkům

Kdo jste:

- pozitivní leader, kterého motivuje naplňování cílů
- týmový hráč, který již minimálně rok vedl tým a své kolegy k úspěchům
- umíte naslouchat a předávat kvalitní informace
- zvládáte motivovat tým a přemýšlet, jak zlepšit proces
- orientujete se v moderní elektronice
- jste zkušený řidič, kterého nerozhodí ani hustá pražská doprava

Co nabízíme:

- možnost vytvoři úspěšný tým
- spolupráce s pozitivními kolegy
- možnost rozvíjet manažerské a komunikční dovednosti
- zajímavé finanční ohodnocení

Místo pracoviště: F.V.Veselého 2720/13, 193 00  Praha-Horní Počernice, Česká republika

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Benefity:

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání

Kontrolor kvality ovoce a zeleniny DC Košík.cz

Co vás čeká:

• Vstupní kontrola ovoce a zeleniny při přejímkách na centrální sklad.
• Výstupní kontrola kvality zboží a dohled nad skladovými zásobami.
• Fyzicky přebírá, kontroluje a manipuluje se zbožím.
• Přímo spolupracuje s ostatní operativou skladu, při fyzických činnostech.
• Pracuje v zónách uskladnění, které respektují teplotní řetězec, to znamená chlazené (6 – 12 stupňů).
• Zaznamenává neshody, foto dokumentuje a popisuje defekty a rozdíly.
• Komunikuje na obchodní oddělení a k jednotlivým dodavatelům.

Co vyžadujeme:

• Minimálně SŠ vzdělání
• Odborná znalost a praxe v oboru ovoce a zeleniny
• Uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel)
• Komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilita
• Ochota pracovat ve směnném provozu

• Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě
• Profesní seberealizaci
• Práce na HPP
• Kolektiv mladých a motivovaných lidí

Benefity:

Koordinátor směny pro oddělení dopravy Košík.cz

Co Vás čeká:

  • koordinace nakládek kurýrů;
  • kontrola správných procesních postupů dle instrukcí;
  • kontrola produktivity pracovníků, zpětná vazba;
  • řešení vzniklých krizových situací bránící včasný odjezd kurýra za skladu;
  • komunikace napříč odděleními
  • reporting a definice příčin ovlivňujících správný chod nakládek, návrhy na odstranění těchto příčin.

Hledáme člověka, který:

  • má organizační dovednosti;
  • je „operativec“, který řeší různé provozní problémy;
  • komunikuje s dispečery, managementem skladu a dopravy;
  • není imunní vůči neproduktivitě, nepořádku a neorganizovanosti;
  • hledá a navrhuje organizační a procesní zlepšení;
  • částečně pracuje s daty a vyhodnocuje produktivitu jednotlivých pracovníků.

Nabízíme:

  • možnost nástupu ihned;
  • neformální a pohodové pracovní prostředí;
  • možný kariérní postup;
  • stravenky a další benefity;
  • práce v Praze na plný úvazek na dobu neurčitou.