Kariéra

banner - hledáme právě tebe

Kdo jsme?

Košík.cz je specialista na on-line prodej potravin, drogerie a doplňkového sortimentu. Nabízíme produkty mezinárodních značek i regionálních a farmářských producentů, máme široký výběr zboží pro speciální diety a každý měsíc představujeme další novinky. V Košík.cz jsme posedlí kvalitou ve všem, co děláme. Soustředíme se na každý detail, abychom poskytovali bezchybnou službu a nejzajímavější sortiment. V současnosti náš tým tvoří téměř 300 kolegů a neustále hledáme nové posily. Přidáte se?

Nenašli jste to co hledáte?

Pokud myslíte, že bychom vás využili a vaše zaměření se zde nenachází, pošlete nám svůj životopis a krátký popis toho co umíte na mail HR@kosik.cz

Řidič / Rozvozce /Doručovatel

Baví tě řízení auta? Rád jednáš s lidmi? Dokážeš se orientovat v ulicích Prahy? Tak čti dál, protože právě tebe teď do Košík.cz hledáme. Příručí je posledním dílkem skládačky našeho produktu. Jeho úkolem je doručit zboží přímo zákazníkovi. Je to dílek ne

Jaké budou tvé denní úkoly?

Ráno se zastavíš ve skladu, kde budeš mít připravený plán cest na den
Pečlivě naložíš všechny nákupy do auta a vyrazíš za zákazníkem
Dorazíš na místo, kde na tebe bude čekat zákazník
Vyrazíš za dalším zákazníkem nebo se vrátíš na základnu a to je vše

Aby ses mohl stát příručím, potřebujeme od tebe:

Zkušenosti s řízením dodávky a řidičský průkaz sk. B
Slušné vystupování a úsměv na tváři
Fyzickou zdatnost - nerozhází tě čtyři patra ke dveřím zákazníka
Spolehlivost - protože tvoje práce je pro nás klíčová
Chladnou hlavu - doprava v Praze je někdy náročná
Trestní bezúhonnost je samozřejmostí

Čím tě vybavíme:

Samozřejmě spolehlivým parťákem na čtyřech kolech s profesionální výbavou.
Týmem kolegů, kteří každý den dělají Košik.cz lepší
Odpovídajícím ohodnocením s hromadou bonusů
Slušivým pracovní oděvem

V případě dalších dotazů volejte na 226 256 040 (8:00 - 20:00)

A vůbec, pojďme si o tom popovídat osobně! Pošlete nám svůj životopis na email HR@kosik.cz a domluvíme se!

CV posílejte na HR@kosik.cz

Volejte na 226 256 040

Brigáda

Pro zájemce o brigádu

V Košíku.cz nabízíme různé pracovní příležitosti například formou brigády

Možnost umístění v oddělení dopravy nebo oddělení sklad

Nábor probíhá během celého roku!!!

Co můžete dělat na dopravě:

Distribuce zboží k zákazníkovi

Řízení nákladního automobilu do 3,5t

Nakládka a vykládka zboží

Co můžete dělat na skladě:

Příjem a expedice zboží

Příprava zboží do sekce slev

Zpracování dat v interním systému

Ruční manipulace se zbožím

Co vyžadujeme:

Čistý trestní rejstřík

Ochotu pracovat! i v režimu krátký a dlouhý týden

Pečlivost, spolehlivost, iniciativu, odolnost vůči stresu

Zodpovědnost

Rychlé pracovní tempo

Co nabízíme:

Možnost krátkodobého i dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě

Profesní seberealizaci, osobního růstu a zvyšování odborné kvalifikaci (i při zaměstnání)

Práce na HPP/VPP/DPP/DPČ

V případě dalších dotazů volejte na 226 256 040 (08.00 - 20:00)

Grafik

Chceš se podílet na projektu, který má smysl? Cítíš se jako kreativec, vizionář nebo umělec? Jsi perfekcionista, který trpí věčnou nespokojeností? Do KOŠÍKU.CZ přijmeme grafika, kterému UX koluje v žilách, zvládá moderní a funkční design a seká super návr

Koho hledáme:

Kolegu, který chce vždy být tím nejlepším
Kolegu, který chce budovat svůj produkt a otisknout svůj rukopis do historie značky
Kolegu, pro kterého je nejvyšší metou spokojený zákazník

Znalost balíku Adobe (Photoshop, Ilustrator, Indesign, ...)
Pracovitost a schopnost dotahovat věci do konce
Kreativní myšlení a pokročilé znalosti UX
Velmi dobrou orientaci v současných webových trendech

Za co přidáváme body:

Základy HTML, CSS nebo JS
Zkušenosti z e-commerce
Schopnost sebereflexe

Na čem budeš pracovat?

Na přípravě grafických návrhů a jejich zpracování do produkce a výroby
Na návrzích a zpracování bannerů, PPC vizuálů, inzerce, POSM, vizitek a dalších reklamních nosičů a propagačních materiálů
Na zpracování promočních letáků
Na kooperaci zhotovení webových stránek
Spolupracovat s marketingovým a komerčním oddělením
Spolupracovat s IT oddělením a kodéry
Komunikovat s digitální agenturou
Proaktivně hledat nové trendy v grafice design a UX design a jejich aplikaci
Spolupracovat se zaměstnanci i obchodními partnery zaměstnavatele, a to na všech jeho pobočkách na území ČR.

Neformální a pohodové pracovní prostředí
Odpovídající mzdu
Kolektiv mladých a motivovaných lidí
Možnost spolupráce na HPP i IČO
Možnost dalšího seberozvoje

Pokud máš o tuto pozici zájem, prosíme o zaslání tvého portfolia.

Volejte na 731 492 620

PHP Programátor

Chceš se podílet na projektu, který má smysl? Chceš se s námi podílet na expanzi? Tak nám pojď pomoci s vývojem, optimalizací a automatizací skladových procesů, refaktoringem stávajícího webu a vymýšlením nových funkcionalit.

Používáme:

PHP 7,
Nette 2.4,
MySQL 5.7,
Lean Mapper,
ElasticSearch.

Když nám nějaká komponenta nevyhovuje, přizpůsobíme si ji, nebo si vymyslíme vlastní řešení. Dbáme na správný návrh aplikace a dodržování konvencí, využíváme Dependency Injection.

Dobrou znalost Nette, PHP a MySQL – 2 roky a více
Základní znalost HTML, CSS, JavaScript a jQuery
Zodpovědnost a spolehlivost
Dodržování čistoty kódu a návrhových vzorů
Ochotu učit se novým věcem
GIT a Composer

ElasticSearch,
Práce s REST-API
Nette\Tester
Jiné jazyky C, C++
Správa linux serveru

Co budete dělat:

Startovat nové projekty a služby od A po Z
Navrhovat a vyvíjet nové webové funkcionality
Podílet se na vývoji vlastního WMS s napojením na systémy dodavatelů, dopravců, účetnictví a platební brány
Programovat na backendu, občas vypomoci kódováním frontendu výše uvedených systémů (máme vlastní frontendisty)
Vylepšovat stávající projekty
Hrát si s novými technologiemi (třeba jak využít Augmented Reality a Machine Learning)

Perfektní tým, který má společný cíl a táhne za jeden provaz!
Získání znalostí a zkušeností z dynamického projektu
Neomezený prostor pro další vzdělávání
Neformální a pohodové pracovní prostředí start-upu
Zajímavé finanční ohodnocení

Skladník

SkladníkHledáte zajímavou práci, kde zúročíte své schopnosti? Logistika, komunikace vám není cizí? Do Košíku přijmeme člena na pozici skladníka/slevaře. Vaší pracovní náplní bude zodpovědnou za příjem a expedici zboží a jejich příprava do sekce slev.

Skladník - (Slevař, Picker - vhodné i pro ženy)

Příjem a expedice zboží (včetně chlazeného sortimentu)

Zpracování dat v interním systému

Chuť převzít zodpovědnost za provedenou činnost

Ochota pracovat i v režimu krátký a dlouhý týden

Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, odolnost vůči stresu,

Aktivní přístup k práci a dobrý zdravotní stav

Základní znalost práce na PC-je podmínkou

Možnost nastoupit ihned

Praxe v logistice výhodou

 Oprávnění VZV skupiny L a E1 velkou výhodou (pokud máte, rádi finančně oceníme)

Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí společnosti

Práce v Praze na plný úvazek

Hledáme kolegu, který dokáže skutečně zodpovědně pracovat. Nejde jen o převážení balíků z jednoho místa na druhé, ale o zodpovědnou práci.

Volejte na 775 511 950

Technik

Co říká KOŠÍK.cz s.r.o. o pozici

Jste technický tip? Zvládáte výměnu žárovek, baterií a vše potřebné kolem správy aut? Nemáte problém pracovat na směny, jste vytrvalý, odolný a náročnost práce je pro vás výzva? Pak Hledáme právě vás, osobu, která ví, co je to spolehlivost, odpovědnost a má zkušenosti s dopravou.

Co vás čeká:

Základní opravy automobilů (výměna žárovek, baterií,)

První pomoc automobilu v terénu (odtah, vyprošťování, dopravní nehody)

Diagnostika závad automobilů

Odvoz vozů do servisu

Administrativa spojená s provozem

ŘP skupiny B, aktivní řidič min. 3 roky

Vzdělání technického směru

Znalost konstrukce automobilů

Manuální zručnost

Pečlivost, schopnost soustředit se na detail

Správný úsudek, schopnost improvizace

Ochota pracovat do pozdních večerních hodin a víkendech

Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě

Profesní seberealizaci

Práce na HPP

Jak se dostat do Košíku?

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám prosím Váš životopis s fotografií na hr@kosik.cz

Personalista/ka - náborář/ka - logistické centrum

Baví tě komunikace s lidmi? Líbí se ti pracovat v dynamickém prostředí? Pak hledáme právě tebe! Pojď se přidat k našemu týmu a podpořit kolegy na našem distribučním centru v Horních Počernicích.

Hlavními úkoly jsou:

Organizace a nábor nevedoucích zaměstnanců
Zpracování personální administrativy, komunikace s HR ředitelkou a mzdovou účetní (podklady pro přípravu smluv, zajištění výstupních dokumentů)
Organizace a zajištění nástupního dne pro nové kolegy
Kontrola a evidence docházky v elektronickém docházkovém systému, zpracování podkladů pro mzdovou uzávěrku
Každodenní podpora zaměstnanců v pracovně-právní oblasti

Profesní a osobnostní předpoklady:

Praxe na pozici personalisty/ky alespoň 1 rok
Zkušenost s náborem zaměstnanců pro distribuční centra, sklady
Výborné komunikační dovednosti, pečlivost, nadšení pro práci v HR
Znalost Zákoníku práce